Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

100ste KLEDINGBEURS U.V.V.

De bekende grote voorjaarsbeurs voor 2e hands dames- en kinderkleding in het zalencentrum van de Pauluskerk  (Albertine Agnesstraat 2) is er weer op 16 en 19-23 maart, maar heeft deze keer een heel bijzonder tintje.  De Unie van Vrijwilligers organiseert deze namelijk al voor de 100ste keer! Dit gaat gepaard met allerlei feestelijkheden, zoals o.a. een verrassende opening op maandag 19 maart om 9.30 uur en er is voor alle klanten een traktatie.

De openingstijden zijn aangepast, verkoop alleen op maandag t/m woensdag van 9.30 tot 17.00 uur. Verder op maandag ook koopavond van 19.00-21.00 uur. De gehele woensdag is er uitverkoop van zowel dames- als kinderkleding. Donderdag is er dus geen verkoop. Vrijdagmorgen  alleen uitbetalen. Inleveren van kleding kan alleen op vrijdag 16 maart van 9.00 tot 16.00 uur. Vanaf 8.00 uur worden er nummertjes uitgedeeld. Er mogen maximaal 15 stuks voorjaars en (zomer) kleding ingeleverd worden, die wel schoon, heel en modieus moeten zijn. Kinderkleding vanaf maat 86.Overgebleven kleding kan worden gedoneerd t.b.v. de Kledingbank en andere goede doelen. Voor meer informatie tel. 078-6172802.

 

 

 

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

VIDEO: Rijkswaterstaat volop bezig met sneeuwbestrijding rond Dordrecht

DORDRECHT – Rijkswaterstaat was het afgelopen weekend in en rond Dordrecht intensief bezig geweest met sneeuwbestrijding. Op videobeelden is te zien hoe meerdere strooiwagens in colonne vertrekken van de Rijkswaterstaat in Dordrecht om de wegen sneeuwvrij te maken. Ook op de A16 zijn schuivers en strooiwagens ingezet om de rijbaan begaanbaar te houden. ( Foto’s en Video: Stolk Fotografie )

112-nieuws

Woningbrand aan Markstraat in Dordrecht

DORDRECHT – In een woning aan de Markstraat in Dordrecht is zondagmiddag brand uitgebroken. Het vuur ontstond rond 16.00 uur. Hulpdiensten kwamen snel ter plaatse om de brand te bestrijden. Over de omvang van de schade is nog niets bekend. De oorzaak van de brand wordt onderzocht. ( Foto’s: Stolk Fotografie )

Actueel

Kyck over den Dyck heeft een nieuwe voorzitter

De bestuurstermijn van voorzitter Theo Oostenrijk van stichting Molen Kyck over den Dyck loopt per eind december dit jaar af. Taak dus voor het overige bestuur om een nieuwe voorzitter te vinden. Echter, deze diende zich eigenlijk – de bekende donderslag bij heldere hemel – als vanzelf aan.