Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

100ste KLEDINGBEURS U.V.V.

De bekende grote voorjaarsbeurs voor 2e hands dames- en kinderkleding in het zalencentrum van de Pauluskerk  (Albertine Agnesstraat 2) is er weer op 16 en 19-23 maart, maar heeft deze keer een heel bijzonder tintje.  De Unie van Vrijwilligers organiseert deze namelijk al voor de 100ste keer! Dit gaat gepaard met allerlei feestelijkheden, zoals o.a. een verrassende opening op maandag 19 maart om 9.30 uur en er is voor alle klanten een traktatie.

De openingstijden zijn aangepast, verkoop alleen op maandag t/m woensdag van 9.30 tot 17.00 uur. Verder op maandag ook koopavond van 19.00-21.00 uur. De gehele woensdag is er uitverkoop van zowel dames- als kinderkleding. Donderdag is er dus geen verkoop. Vrijdagmorgen  alleen uitbetalen. Inleveren van kleding kan alleen op vrijdag 16 maart van 9.00 tot 16.00 uur. Vanaf 8.00 uur worden er nummertjes uitgedeeld. Er mogen maximaal 15 stuks voorjaars en (zomer) kleding ingeleverd worden, die wel schoon, heel en modieus moeten zijn. Kinderkleding vanaf maat 86.Overgebleven kleding kan worden gedoneerd t.b.v. de Kledingbank en andere goede doelen. Voor meer informatie tel. 078-6172802.

 

 

 

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Breathwork Masterclass – Regulatie, Kracht & Bronverbinding

DORDRECHT – The Workers of Light Academy verzorgt zondag 25 januari tussen 13.00 en 15.30 uur een masterclass breathwork, gericht op autonome zenuwstelsel-regulatie, emotionele integratie en verbinding met innerlijke kracht. De sessie is zowel live in de studio als online te volgen.

Actueel

Tijdelijke bomen geplaatst op de Spuiboulevard: stad bereidt zich voor op grote bomenverhuizing

DORDRECHT –  Op de Spuiboulevard zijn de voorbereidingen voor de herinrichting in volle gang. Op de plekken waar straks ruimte nodig is voor de nieuwe boulevard, zijn donderdagochtend de 39 tijdelijke bomen in stalen bakken naast het stadskantoor geplaatst. ( Foto’s: Stolk Fotografie ) 

112-nieuws

Man (64) uit Papendrecht overleden bij eenzijdig ongeval op N214 bij Wijngaarden

PAPENDRECHT/WIJNGAARDEN  – Rond 09.30 uur vanochtend heeft zich een eenzijdig verkeersongeval voorgedaan op de N214 ter hoogte van Wijngaarden. Daarbij is een 64-jarige man uit Papendrecht om het leven gekomen. Hulpdiensten kwamen snel ter plaatse en hebben het slachtoffer nog gereanimeerd. Helaas mocht dit niet baten. De politie doet onderzoek naar de toedracht van het ongeval. Over de oorzaak is op dit moment nog niets bekend. ( Foto’s: Stolk Fotografie )