Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

51ste keer Zonnebloem loterij van start

Alweer even terug is voor de 51ste keer de Zonnebloemloterij van start gegaan. Vanwege corona en de veiligheidsmaatregelen mogen de vrijwilligers niet langs de deuren lopen. Er is nu sprake van een online loterij. Op maandag 12 oktober vindt de trekking plaats.

Wanneer je liever geen digitale loten wilt kopen, neem dan contact op met de vrijwilligers van Zonnebloemafdeling Dordrecht Zuid. In dat geval komt men op verzoek met de loten aan de deur. Uiteraard houden de vrijwilligers rekening met alle regels. De loten kosten € 2,00 per stuk.
Met de opbrengst van deze loterij organiseert de Zonnebloem fantastische activiteiten voor mensen met een lichamelijke beperking. De loten zijn nog tot 1 oktober te bestellen via www.zonnebloem.nl/loterij.

De Zonnebloem verrijkt het leven van mensen met een lichamelijke beperking. Dit wordt bijvoorbeeld gedaan door huisbezoeken, dagjes uit en aangepast vakanties. Met 1200 lokale afdelingen is de Zonnebloem actief in vrijwel elke wijk, dorp en stad in Nederland. Tevens heeft de Zonnebloem rolstoelhuurauto’s, verdeeld over Nederland. Hun slogan luidt niet voor niets: “Er kan zoveel meer dan je denkt!”.

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Herinrichting Biggetjespark Sterrenburg van start

DORDRECHT –  In het Biggetjespark Sterrenburg zijn deze week de werkzaamheden gestart om het park veiliger, natuurlijker en toekomstbestendig te maken. Centraal staat de herinrichting van de voormalige waterspeelplaats, die jarenlang populair was bij gezinnen. Hoewel eerder maatregelen zijn genomen, bleek het water in de waterspeelplaats onvoldoende schoon om er veilig in te spelen. Daarom is besloten het speelwater niet langer als speelvoorziening te gebruiken. De vijver wordt niet gedempt, maar omgevormd tot een sloot. ( Dronefoto’s: Stolk Fotografie )

112-nieuws

43-jarige man uit Dordrecht aangehouden na vondst 500 kilo cocaïne in loods Harderwijk

HARDERWIJK – Donderdagochtend 29 januari heeft het arrestatieteam een inval gedaan in een loods aan de Van Leeuwenhoekstraat in Harderwijk. De actie volgde uit een Rotterdams drugsonderzoek dat leidde naar een grote partij cocaïne van maar liefst 500 kilo. ( Foto: Politie )

Actueel

Sterrenburg geeft gul om gezin van Amarise (10) mobiel te houden

Leerlingen van basisschool Het Kristal zamelden bij inwoners van Sterrenburg lege flessen in waarvan de opbrengst bedoeld is voor een rolstoelbus voor hun medeleerling Amarise (10).