Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Afscheid voor dokter Vreugdenhil – 19 februari

Na lang wachten is het ons gelukt om een afscheid voor Dokter Vreugdenhil te organiseren.

Op woensdag 19 februari tussen 16.00 uur tot 19.00 uur zal er een vrije inloop receptie zijn in de Crabbehoeve.

Adres: Van Karnebeekstraat nr. 2.

 

We hebben contact gehad met Dokter Vreugdenhil, dokter Hazen, Monique en Petra.

Allen zullen op deze dag aanwezig zijn.

 

Hoe e.e.a. verder gaat verlopen zullen we de komende week verder uitwerken.

Om dit alles te bekostigen zullen we van iedereen die komt een kleine bijdrage in de kosten vragen.

 

Reserveer dus 19 februari in uw agenda!

Laat even weten of u komt zodat we weten met hoeveel mensen we rekening moeten houden.

 

M.vr.gr.

Het Patiëntencollectief.

patientencollectiefvreugdenhil@telfortglasvezel.nl

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

De Onvergetelijke Kookclub Dordrecht maakt feestelijke herstart

DORDRECHT – De Onvergetelijke Kookclub Dordrecht is officieel opnieuw van start gegaan. Op een nieuwe locatie en onder leiding van een nieuwe coördinator biedt de regionale afdeling van Alzheimer Nederland mensen met dementie én hun naasten weer een warme, smakelijke ontmoetingsplek.

112-nieuws

Gewonde bij bedrijfsongeluk op Van Leeuwenhoekweg in Dordrecht

DORDRECHT – Op donderdagochtend heeft zich een bedrijfsongeluk voorgedaan op de Van Leeuwenhoekweg in Dordrecht. Meerdere hulpdiensten kwamen ter plaatse. ( Foto’s: Stolk Fotografie )

Actueel

StoryTrail Theaterwandeling

DORDRECHT – Wie houdt van geschiedenis en sterke verhalen zal ongetwijfeld genieten van de StoryTrail Theaterwandeling Dordrecht. Story Trail-verteller Nicolaas neemt belangstellenden zondag 21 september om 14.00 uur mee op een stadswandeling vol eeuwenoude sagen en legenden. (Foto: StoryTrail.nl )