Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Afscheid voor dokter Vreugdenhil – 19 februari

Na lang wachten is het ons gelukt om een afscheid voor Dokter Vreugdenhil te organiseren.

Op woensdag 19 februari tussen 16.00 uur tot 19.00 uur zal er een vrije inloop receptie zijn in de Crabbehoeve.

Adres: Van Karnebeekstraat nr. 2.

 

We hebben contact gehad met Dokter Vreugdenhil, dokter Hazen, Monique en Petra.

Allen zullen op deze dag aanwezig zijn.

 

Hoe e.e.a. verder gaat verlopen zullen we de komende week verder uitwerken.

Om dit alles te bekostigen zullen we van iedereen die komt een kleine bijdrage in de kosten vragen.

 

Reserveer dus 19 februari in uw agenda!

Laat even weten of u komt zodat we weten met hoeveel mensen we rekening moeten houden.

 

M.vr.gr.

Het Patiëntencollectief.

patientencollectiefvreugdenhil@telfortglasvezel.nl

Nieuws van dordtcentraal.

112-nieuws

Man ernstig gewond geraakt bij ongeluk Krispijnseweg

DORDRECHT – Op de Krispijnseweg in Dordrecht is vanmiddag rond 17.30 uur een man ernstig gewond geraakt bij een verkeersongeval. Het slachtoffer werd op het zebrapad aangereden door een automobiliste en door de klap gelanceerd. (Foto: Stolk Fotografie)

112-nieuws

Medereizigers reanimeren man in trein richting Arnhem

DORDRECHT – In de sprinter van Dordrecht naar Arnhem hebben medereizigers dinsdagochtend het leven van een man gered. De passagier werd onverwachts onwel, waarna anderen in de coupé direct ingrepen en met reanimatie begonnen, melden de hulpdiensten. ( Foto: Stolk Fotografie )

Actueel

Explosief uit de Tweede Wereldoorlog gevonden in Amstelwijck

Aannemer Den Ouden Bodac heeft tijdens bodemonderzoek in Amstelwijck een explosief uit de Tweede Wereldoorlog gevonden. Het gaat om een niet gesprongen explosief (NGE)