Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Bach in perspectief: van Schütz tot Brahms

Het Drechtsteden Bachkoor, ontsproten aan en nauw verwant met het Bach Festival Dordrecht, verzet opnieuw zijn bakens. Voortbouwend op succesvolle optredens zoals tijdens Koningsdag in Dordrecht, diverse Dordtse Bachfestivals en onlangs nog de Johannes-Passion+Plus, worden nieuwe uitdagingen opgezocht. Deze keer wordt Bach in perspectief gezet door muziek van hem uit te voeren in combinatie met die van Hammerschmidt en Schütz en van navolgers Mendelssohn en Brahms. Het programma bestaat uit een afwisseling van stukken voor orgel, enkel en dubbel koor.

Met dit project wil het Drechtsteden Bachkoor de historische lijn waarin Bach staat, voelbaar maken, vanuit eind 19e eeuw terugblikkend tot begin 17e eeuw. En dat in de breedste zin, van barok tot romantiek, van a capella tot dubbelkorig, van zangstemmen tot orgelklanken.

Vrijdagavond 2 februari 2018 om 20.00 uur in Augustijnenkerk

Voorstraat 216, Dordrecht
Deuren geopend vanaf 19.30 uur
Toegangsprijs is €12,50 in de voorverkoop en €15 aan de kassa
Reserveren en informatie via www.drechtstedenbachkoor.nl

Dirigent: Nico van der Meel
Orgel: Rien Donkersloot

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Nek-aan-nek race tussen GroenLinks/PvdA, VVD en VSP bij gemeenteraadsverkiezingen Dordrecht

DORDRECHT – GroenLinks/PvdA en de VVD zijn de grootste geworden bij de gemeenteraadsverkiezingen in Dordrecht. De partijen komen volgens de voorlopige uitslag uit op ieder 6 van de 39 zetels. Daarachter volgde VSP Dordrecht met 5 zetels. Beter Voor Dordt en ChristenUnie/SGP hebben allebei 4 zetels. Daarachter volgen onder meer CDA en D66 met 3 zetels. ( Foto’s: Stolk Fotografie )

Actueel

NAVO-baas geeft de Dordtse VVD even een zetje

DORDRECHT   –  Stel je voor, je wil als politieke partij bij de gemeenteraadsverkiezingen een aanbeveling waar niemand omheen kan. Dan trek je toch even de hoogste baas van de NAVO aan z’n jasje? “Mark, spreek je iets voor ons in?” “Komt goed, Rolin.” ( Archieffoto: Stolk Fotografie )

112-nieuws

12-jarige fatbiker ernstig gewond bij botsing in Dordrecht

DORDRECHT – Een 12-jarige  jongen op een fatbike is vanmiddag rond 17.30 uur ernstig gewond geraakt bij een botsing met een bedrijfswagen met aanhanger op de kruising van de Karel Doormanweg met de Laan der Verenigde Naties in Dordrecht.