Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Beursvloer Dordrecht 2018

Op de Beursvloer wordt gehandeld met gesloten beurs. Bedrijven gaan in gesprek met stichtingen, verenigingen en bewoners met een initiatief. Kan een bedrijf iets betekenen voor een hulpvrager?  Welke tegenprestatie is mogelijk? 

Het aanbod van een bedrijf kan in de vorm van menskracht, materialen, kennis of faciliteiten. Is er een match? Die wordt officieel vastgelegd. Een voorbeeld.  Een bedrijf heeft meubilair over, terwijl een sportclub hard toe is aan stoelen voor in de kantine. De medewerkers van het bedrijf krijgen in ruil een sportieve clinic bij de sportvereniging. Of een bedrijf levert 10 gebruikte laptops aan een stichting en krijgt in ruil een team-experience ‘leven met dementie’ met aansluitend een lunch.

Opnieuw op 12 november

De Beursvloer van afgelopen jaar, de eerste keer, was erg succesvol. Reden genoeg om dit jaar weer een Beursvloer te organiseren. Aanmelden kan voor de Beursvloer Dordrecht op 12 november 2018: info@stichtingmbodordrecht.nl (Mariska Wagner), 06-20634773.  Informatie is ook te vinden op http://stichtingmbodordrecht.nl/beursvloer.

Op de beursvloer is altijd een passende match te maken. Bedrijven uit alle sectoren zijn welkom.

Wanneer?

maandag 12 november 2018 19.00 – 21.00 uur showroom Ames – Audi Centrum, Mijlweg 33, Dordrecht

De Beursvloer is een initiatief van het Albert Schweitzer ziekenhuis, AMES Autobedrijf, Rabobank  Drechtsteden, Vivenz, McDonald’s Dordrecht (Centrum & Noord), Da Vinci College, De Meewerkers en HBO Drechtsteden. Zij zijn verenigd in de Stichting Maatschappelijk Betrokken Ondernemen.

Met dank aan B2B – Tony Bruys en Maartje Brockbernd (foto).

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Ruud Lammers opnieuw lijsttrekker Onafhankelijk Papendrecht (OP) voor gemeenteraadsverkiezingen 2026

PAPENDRECHT – Onafhankelijk Papendrecht (OP) heeft fractievoorzitter Ruud Lammers opnieuw gekozen als lijsttrekker voor de gemeenteraadsverkiezingen op 18 maart 2026. Lammers is sinds 2010 gemeenteraadslid in Papendrecht en sinds 2014 fractievoorzitter en lijsttrekker van de partij. De partij heeft een groei doorgemaakt van één zetel in 2014 naar vier zetels in 2022. Ruud Lammers is dankbaar voor het in hem en de partij gestelde vertrouwen. 

Actueel

Wij Houden Het Hollands pakt uit met kerstuitzending

REGIO – De laatste radio-uitzending, tevens kersteditie, van het Nederlandstalige muziekprogramma Wij Houden Het Hollands van dit kalenderjaar staat weer voor de deur. Met gasten als Antonio Holsken, Christiaan Bauer en Nicolas de Kerstman belooft het van 12.00 uur tot 16.00 uur een groot feest op de radio te worden.

112-nieuws

Scooterrijder gewond na uitwijken voor hond

Aan het Generaal Spoorpad is vrijdagmiddag een vrouw gewond geraakt nadat zij met haar scooter moest uitwijken voor een hond.