Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

De Stem van Krispijn nr. 2, april 2020

Wat weet jij over Weizigt?


In deze editie leest u meer over de volgende onderwerpen: Krispijn huilt, Spot op: Bakkerij De Kruimel, Movado-terrein blijft in Krispijn en nog veel meer. . . .  Heeft u deze krant gemist of wilt u een artikel nog eens nalezen? Klik dan HIER.

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Dordtse Rafael (21) heeft coach voor het uitkiezen in The Voice

De 21-jarige Dordtenaar Rafael Kaffa maakte vrijdag in de tv-talentenjacht The Voice Of Holland diepe indruk met zijn vertolking van het Elvis Presley-nummer ‘Trouble’.

112-nieuws

Opnieuw autobrand in Dordrecht

DORDRECHT – in de nacht van zondag op maandag 9 februari is een geparkeerde auto in vlammen opgegaan. De brand brak kort voor twee uur ’s nachts uit op de Dr. L.L. Zamenhoflaan. Ondanks de snelle inzet van de brandweer kon niet worden voorkomen dat het voertuig grotendeels uitbrandde. De oorzaak van de brand is vooralsnog onbekend, maar er wordt rekening gehouden met brandstichting. De politie is een onderzoek gestart om duidelijkheid te krijgen over de toedracht. ( Foto’s: Stolk Fotografie )

Actueel

Aziatische jongerencultuur centraal tijdens Miso Happy Day in Dordt West

DORDRECHT – Wijkcentrum Koloriet in Dordt West staat op 11 februari in het teken van Aziatische jongerencultuur. Tussen 16.00 en 20.00 uur zijn jongeren welkom voor een laagdrempelige middag waarin ontmoeting, cultuur en beleving centraal staan. Tijdens Miso Happy Day maken bezoekers kennis met verschillende elementen uit de Aziatische lifestyle, waaronder matcha, noodles, Aziatische snacks en anime.