Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Dirk Jan Versluis speelt Bach in Julianakerk Dordrecht

Op zaterdagmiddag 23 maart 2019 a.s. hoopt organist Dirk Jan Versluis een orgelconcert te verzorgen in de Julianakerk te Dordrecht. Versluis zal het fraaie in 2006 gebouwde Edskes-orgel bespelen. Dirk Jan Versluis heeft het plan opgevat alle orgelwerken van J.S. Bach in de komende zeven jaren te gaan uitvoeren. Dit is het eerste concert van dit bijzondere en unieke project. Dirk Jan zal vanaf 15:30 uur een toelichting verzorgen op de te spelen werken. Het concert begint om 16:00 uur en is gratis toegankelijk, wel wordt er een collecte gehouden. Na afloop is er gelegenheid iets te drinken in de hal van de kerk en cd’s van de organist aan te schaffen. Iedereen is hartelijk welkom. De kerk vindt u aan de Mauritsweg 286. De kerk ligt op loopafstand van het station en in de buurt van de kerk kan gratis worden geparkeerd.

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Lijsttrekkers uit Drechtsteden tekenen PFAS-Stembusakkoord bij Chemours

DORDRECHT – Een grote meerderheid van de politieke partijen die in de Drechtsteden deelnemen aan de gemeenteraadsverkiezingen spreekt zich uit voor een stevige aanpak van PFAS-vervuiling. Zaterdag 7 maart om 10.30 uur komen meer dan dertig lijsttrekkers uit Alblasserdam, Dordrecht, Molenlanden, Papendrecht, Sliedrecht en Zwijndrecht naar het wekelijkse emmertjesprotest bij de poort van Chemours om het zogenoemde PFAS-Stembusakkoord te ondertekenen. ( Foto: Stolk Fotografie )

Actueel

VIDEO: Meezinger ‘Hoe dichter bij Dordt’: vrolijke noot in onrustige wereld

DORDRECHT – Popcentrale (On Wheels), bekende Nederlander en aanstaand Bachelorette (Videoland) Beate van der Weide, Rolin den Heijer (gemeenteraadslid) en Nachtburgemeester Juno lanceren vrijdag een nieuwe Dordtse meezinger: ‘Hoe dichter bij Dordt, veel beter dan gedacht’.  

Actueel

Onbekenden halen politieke spandoeken weg bij Dordtse viaducten

DORDRECHT – In de nacht van donderdag op vrijdag zijn op meerdere viaducten in Dordrecht campagnespandoeken van lokale partijen weggeknipt. Op de hoofdfoto zijn de doorgeknipte tyraps op de reling van de Blauwe Tunnel aan de Dubbeldamseweg Zuid nog zichtbaar. Ook bij het viaduct in Stadspolders en bij de Krispijnsetunnel zijn spandoeken verwijderd. Daarbij lijkt het erop dat de dader of daders één zijde hebben gemist, waardoor daar nog bevestigingsmateriaal is blijven hangen. Wie verantwoordelijk is voor het weghalen van de spandoeken, is vooralsnog niet bekend. De gemeente bevestigt aan Dordt Centraal dat zij niet op de hoogte is van de actie. ( Foto’s: Stolk Fotografie )