Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Feestelijke warming-up Beursvloer Dordrecht

Op maandag 12 november is het zover: Beursvloer Dordrecht 2018. Dan gaan er weer een groot aantal bedrijven en maatschappelijke organisaties de ‘vloer’ op om mooie deals te sluiten. Om in de stemming te komen en inspirerende tips mee te krijgen, is er op dinsdag 23 oktober een feestelijke warming-up in de bibliotheek.

“Raymond Godding en Henk van Dongen zetten ons op scherp met hun verhalen over ondernemen, marketing en innovatie. Na deze avond ben je tot het uiterste gemotiveerd om naar de beursvloer te komen”, zo laat de organisatie achter de Beursvloer weten. “Mis deze warming-up niet. Immers, een goede voorbereiding is het halve werk.”

Voor wie?

Deze informatieavond is bedoeld voor bedrijven en maatschappelijke organisaties die deelnemen aan de Beursvloer Dordrecht. Maar ook voor iedereen die erover denkt deel te nemen en graag vooraf wil weten hoe het eraan toe gaat. Kortom, iedereen is welkom.

Programma

19.30 uur – Hoe gaat het eraan toe op de beursvloer?

20.00 uur – Raymond Godding – De kracht van verhalen

20.20 uur – Pauze

20.30 uur – Henk van Dongen – Ondernemen, Marketing en Innovatie

21.00 uur – Indien gewenst advies over je hulpvraag of tegenpresentatie

(Je kunt ook een deel van het programma volgen.)

Waar en wanneer?

Dinsdag 23 oktober van 19.30 tot 21.00 uur  Blauwe Kamer van Stadbibliotheek Dordrecht, Groenmarkt 153 in Dordrecht Aanmelden kan met een berichtje aan info@stichtingmbodordrecht.nl.

Informatie over de Beursvloer Dordrecht 2018 op maandag 12 november is te vinden op http://stichtingmbodordrecht.nl/beursvloer.

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Kledingevent Evangelische Gemeente Jozua bestaat 25 jaar

DORDRECHT – De Evangelische Gemeente Jozua houdt maandag 23 en dinsdag 24 maart een kledingevent aan de Sikkelstraat 2. Belangstellenden zijn maandag tussen 18.30 en 20.30 uur en dinsdag van 09.00 tot 16.00 uur van harte welkom. Het gaat om een bijzondere editie, want het evenement bestaat 25 jaar.

112-nieuws

Drugsvondst in Papendrecht leidt naar loods in Klundert

PAPENDRECHT/KLUNDERT  – De politie heeft donderdagavond op een carpoolplaats langs de N214 bij de A15, ter hoogte van Papendrecht, honderden kilo’s cocaïne aangetroffen in een kleine vrachtwagen. Mogelijk werd daarbij ook een vuurwapen gevonden.

Actueel

Riverside Car Classic opent klassiekerseizoen

DORDRECHT – De lente is daar, dus gaat ‘het’ bij bezitters van klassieke auto’s kriebelen: eindelijk …