Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Gratis activiteitenmiddag in de Groeituinen

Woensdag 26 september organiseert Groen doet goed Dordrecht een gratis activiteitenmiddag voor Dordtse kinderen in de Groeituinen. Speel lekker buiten en sluit af met een zelfgemaakte, gezonde pizza! Doe jij ook gezellig mee?

Kom woensdag 26 september van 14.30 uur tot 17.00 uur naar de Groeituinen aan de Patersweg voor een gratis middag vol leuke, lekkere én leerzame activiteiten. Kom alles te weten over moestuinen, oogst je eigen groenten en maak hiermee een heerlijke én gezonde pizza. Voor de actievelingen is er ook genoeg te doen: we organiseren allerlei leuke, sportieve spelletjes en gaan buiten op zoek naar bodemdiertjes!

Doe ook mee!
Om zeker te zijn van je plekje, vragen we je vooraf aan te melden door een mailtje te sturen naar Kirsten:
k.hendriks@dordrecht.nl. Deelname aan de activiteiten is gratis, maar er is beperkt plaats. Wees er dus snel bij!

De activiteiten vinden plaats op en rondom de Patersweg 53 (oud schoolgebouw) Dit is zowel met de fiets als auto goed te bereiken. Alle informatie over het programma is te vinden op de website van Weizigt en op de Facebookpagina Groen doet goed Dordrecht.

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Hollands Diep speelt Noodklok

DORDRECHT – Dit najaar speelt Muziektheater Hollands Diep de muziektheatervoorstelling Noodklok, waarin het leven en de erfenis van Johan de Witt, één van de machtigste mannen van de Gouden Eeuw op indringende wijze tot leven komen.

Actueel

FilmClub De Witt: The Blue Trail.

DORDRECHT – FilmClub De Witt vertoont maandag 15 september om 19.30 uur de Braziliaanse film ‘The …

Actueel

Een soldaat die een gezicht krijgt

In de ochtend van vrijdag 10 mei 1940 begon de aanval van het Duitse leger. Onze oostgrens werd overschreden door manschappen, pantservoertuigen en tanks. De bruggen bij Moerdijk, Rotterdam en over  de oude Maas bij Dordrecht waren  voor de Duitsers van belang om ongeschonden in handen te krijgen. Deze bruggen waren noodzakelijk voor het zwaar rollend materieel. Om ongeveer 05.00 uur werden veertig gewapende parachutisten gedropt bij Zwijndrecht, ten noorden van de bruggen over de oude Maas. Omdat de verdediging tekort schoot, vielen de bruggen diezelfde ochtend in vijandelijke handen