Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Kraampje huren voor op de Oranjemarkt Koningsdag

Heb je oude spullen die niet meer worden gebruikt en maar op zolder blijven liggen? Dan kan je deze verkopen op de Oranjemarkt tijdens Koningsdag op 27 april. Aanstaand weekend kan je alvast een kraampje reserveren. Wat voor jou misschien oude meuk is, is voor de ander een lot uit de loterij!

Kraampjes
Het verkopen van oude spullen tijdens Koningsdag is erg populair. Er zijn allerlei verschillende soorten kraampjes, waar spullen zoals kleding en meubels worden verkocht. De kraampjes staan verspreid door de hele binnenstad van Dordrecht. Je kan ook je spullen verkopen zonder kraampje. Maar je moet er dan wel vroeg bijzijn om een vrije plek te kunnen vinden.

Meer info 
Op zaterdag 26 januari, van 10:00 tot 13:00 wordt de kraamuitgifte georganiseerd. Je kan voor de inschrijving voor deelname terecht bij Intree (VVV kantoor) aan de Spuiboulevard 99. De kosten voor een kraam op Koningsdag zijn €44,-. Kijk voor meer informatie op de website van gemeente Dordrecht

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

NAVO-baas geeft de Dordtse VVD even een zetje

DORDRECHT   –  Stel je voor, je wil als politieke partij bij de gemeenteraadsverkiezingen een aanbeveling waar niemand omheen kan. Dan trek je toch even de hoogste baas van de NAVO aan z’n jasje? “Mark, spreek je iets voor ons in?” “Komt goed, Rolin.” ( Archieffoto: Stolk Fotografie )

112-nieuws

12-jarige fatbiker ernstig gewond bij botsing in Dordrecht

DORDRECHT – Een 12-jarige  jongen op een fatbike is vanmiddag rond 17.30 uur ernstig gewond geraakt bij een botsing met een bedrijfswagen met aanhanger op de kruising van de Karel Doormanweg met de Laan der Verenigde Naties in Dordrecht.

Actueel

Dordrecht gaat naar de stembus: opkomst tot nu toe 35,1 %

DORDRECHT  – De opkomst bij de gemeenteraadsverkiezingen in de gemeente Dordrecht is tot op heden uitgekomen op 35,1 % procent. Ter vergelijking: in 2022 was om 18.00 uur 34,8 procent van de kiesgerechtigde Dordtenaren komen opdagen. Stemgerechtigde inwoners kunnen vandaag hun stem uitbrengen op zestien lokale partijen. In Dordrecht kan worden gestemd op 64 verschillende locaties. De stembureaus zijn open tot vanavond 21.00 uur. Na sluiting van de stembureaus organiseren gemeenten openbare bijeenkomsten, in afwachting van de uitslagen. De deuren van het Dordtse Stadhuis gaan om 21.00 uur open. ( Foto’s: Stolk Fotografie )