Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Nieuwjaarsreceptie bij De Buitenwacht

De Buitenwacht nodigt u samen met de LETSwinkel Dordrecht uit Op woensdag 10 januari van 16.30 tot 19.00 uur
bij De Buitenwacht Bosboom Toussaintstraat 67.

Riet Duykers, de voorzitter van De Buitenwacht zal een toespraak houden over onze plannen voor 2018.

Nieuws van dordtcentraal.

112-nieuws

Burgemeester sluit meerdere panden na vondst grote hoeveelheden harddrugs

DORDRECHT – Burgemeester Nanning Mol heeft meerdere panden laten sluiten nadat de politie daar grote handelshoeveelheden harddrugs heeft aangetroffen. De maatregel is genomen om de openbare orde te herstellen en drugscriminaliteit tegen te gaan. Het gaat om een woning aan de Paul Krugerstraat en een bedrijfspand aan de Zirkoon. Deze panden zijn gesloten voor de duur van drie maanden, tot en met 17 maart 2026. Daarnaast is een schuur aan de Heinsiusstraat gesloten tot 18 maart 2026. Tijdens politieonderzoek werden in de panden aanzienlijke hoeveelheden harddrugs gevonden. Het betrof onder meer drie zakken hennep, één liter GHB en grote hoeveelheden cocaïne en amfetamine. Ook zijn een vuurwapen, twee kweektenten en 42 kilo aan versnijdingsmiddelen in beslag genomen.

Actueel

Wereldtop van het circus strijkt neer in Dordrecht

De circustent van het Dordts Wintercircus Royal staat weer trots op het evenemententerrein aan de Laan van Europa, bij de rotonde naast het Van der Valk Hotel. Komende vrijdag gaat het spectaculaire wintercircus in première. Tot en met 4 januari kunnen bezoekers meer dan twintig keer genieten van een volledig vernieuwde, gevarieerde en adembenemende show.

Actueel

Met Glühwein door verlicht Dordrecht: decembermagie vanaf de boot

DORDRECHT – De Dordtse Decemberdagen zijn weer begonnen. Zowel vanaf de grond als vanaf het water is de stad prachtig verlicht. En dus kan iedereen die dat wil op één van de boten van Si Barone stappen. “Lekker met een Glühwein of een Chocomel erbij”, zegt eigenaar Sirio Sereno Barone. (Foto: Stolk Fotografie)