Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Het Nieuwsblad voor Krispijn nr. 3 juli 2018 staat online. Gezondheidsrisico’s bij…..

 

In deze editie leest u onder meer: Buurtbemiddelaars gezocht, iets voor u? LEVENSTESTAMENT, Column Richard Bierbooms, Tip van de politie: Zorg voor goed hang- en sluitwerk op en rond uw woning, en nog veel meer…… Heeft u de krant gemist of wilt u deze nog eens nalezen? Klik dan Hier

 

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Hennepplantage ontdekt bij gezamenlijke controle op bedrijventerrein Oosteind

PAPENDRECHT – Tijdens een grootschalige integrale controle op bedrijventerrein Oosteind in Papendrecht is op dinsdag 20 mei een illegale hennepplantage ontdekt. In één van de vijftien gecontroleerde bedrijfspanden troffen handhavers een professionele kwekerij met ongeveer 400 hennepplanten aan. De planten en kweekapparatuur zijn direct in beslag genomen en vernietigd. De politie is een strafrechtelijk onderzoek gestart, en de gemeente zal bestuurlijke maatregelen treffen. ( Archieffoto: Stolk Fotografie ) 

112-nieuws

Kleine brand in plantenbak aan Kelvinstraat in Dordrecht

DORDRECHT –  Aan de Kelvinstraat is woensdagmiddag rond 14.15 uur een kleine brand ontstaan in een …

Actueel

Ellie (11) interviewt waarnemend burgemeester

DORDRECHT – Donderdag 5 juni wordt Nanning Mol geïnstalleerd als de nieuwe burgemeester van Dordrecht. Dit betekent ook het vertrek van waarnemend burgemeester Peter van der Velden. Ellie van Veelen – leerling van De Repelaer – had voor Dordt Centraal een exclusief interview met Van der Velden.