Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Het Nieuwsblad voor Nieuw Krispijn nr.1, februari 2018 staat online

In deze editie leest u onder meer:
Voorzitter van de VVE Mauritsweg 124-278, Misverstanden uit de wereld “Is een VvE verplicht?”, Alles gebeurt in Krispijn, Column en nog veel meer…..
Heeft u de krant gemist of wilt u deze nog eens nalezen?

Klik dan hier op: http://www.wijkendordrecht.nl/nieuw-krispijn/wijkkrant-het-nieuwsblad
Hier vindt u ook het archief.

 

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Cardiologen ASz doen wetenschappelijk onderzoek naar oplosbare stent

DORDRECHT – Bij 117 patiënten van ons ziekenhuis wordt dit jaar een biologisch oplosbare stent in een van de kransslagaders rondom het hart geplaatst. Dit is onderdeel van het wetenschappelijk onderzoek Perfect Restore dat is opgezet en wordt uitgevoerd door onze cardiologen. ( Foto: ASZ )

Actueel

Thuisladen elektrische auto via stoep vrijgegeven in Dordrecht

DORDRECHT – Je elektrische auto (of EV) op straat parkeren en de oplaadkabel vanuit je huis over de stoep trekken: dat mag in Dordrecht alleen met een vergunning. Maar als de gemeenteraad komende dinsdag akkoord gaat met een voorstel van de Dordtse VVD – en dat lijkt een formaliteit – dan wordt thuisladen op straat snel daarna vrijgegeven.

Actueel

Bakkerij Boender steekt in Dubbeldam de straat over

DORDRECHT – Het Dubbeldamse filiaal van Bakkerij Boender verhuist komend weekeinde schuin naar de overkant van de Rechte Zandweg. De bakkerij betrekt het voormalige pand van de dierenarts, pal naast de dierenwinkel.