Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

OKBZ, Krispijn Bewoners Zelforganisatie

Het bijna afgelopen jaar was voor de OKBZ, Oud Krispijn Bewoners Zelforganisatie een bijzonder jaar.

Op 6 juli mochten wij  tijdens een gezellige bijeenkomst stilstaan bij het 25 jarig bestaan van onze organisatie.

Het afgelopen jaar hebben wij ons  met andere partijen ingezet om het Sportcomplex Patersweg voor de wijk te behouden.

E.e.a. heeft er toe geleid dat op 5 december een adviesrapport met  de mogelijkheden, over samenwerking en gebruik,

van dit unieke complex kon worden overhandigd aan Wethouder Marco Stam.

Afgelopen jaar maar ook daarvoor al is er nagedacht hoe de OKBZ haar rol in de wijk zou kunnen behouden.

Dit heeft geresulteerd in het feit  dat de OKBZ (gericht op Oud Krispijn) in zijn huidige  vorm in 2020 zal ophouden te bestaan,

en zal worden om omgevormd tot een organisatie voor zowel Oud als Nieuw Krispijn.

De eerste stap daartoe werd al gezet op 6 juli waar de nieuwe naam werd onthuld n.l. BOK Bewoners Organisatie Krispijn.

Op donderdag 23 januari volgt de volgende stap om te komen tot deze nieuwe bewonersorganisatie

Een mooi streven dus in het nieuwe jaar.

 

 

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Dierenzorgcentrum haalt verweesde geit op uit kapsalon

DORDRECHT – Een geit die vrijdagochtend alleen op stap was aan de Patersweg in Dordrecht, is door een oplettende voorbijganger in veiligheid gebracht en overgedragen aan het Dierenzorgcentrum Louterbloemen. ( Foto’s: Stolk Fotografie / Louterbloemen )

112-nieuws

Twee nepagenten aangehouden voor oplichting drietal slachtoffers

REGIO – Afgelopen januari zijn drie mensen in Oud-Beijerland, Numansdorp en Dordrecht slachtoffer geworden van oplichting door nepagenten. De slachtoffers werden benaderd door twee mannen die zich voordeden als politieagenten.

Actueel

Al 85 jaar lid van Sparta Dordrecht

DORDRECHT – Tijdens de jaarlijkse algemene ledenvergadering van gymnastiekvereniging Sparta Dordrecht op 16 april jongstleden is erelid Joke Vogel-Vigelius gehuldigd voor een uitzonderlijke mijlpaal: maar liefst 85 jaar lidmaatschap van de vereniging. Vogel-Vigelius is het eerste lid in de geschiedenis van de 123 jaar oude vereniging die deze bijzondere mijlpaal bereikte. Daarmee behoort zij tot de meest trouwe leden in de geschiedenis van Sparta. ( Foto: Sparta Dordrecht )