Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Sinterklaas Beweegfeest

Wil jij lekker sporten en bewegen samen met Sint en Piet of kennis maken met de Toppie thema’s? Kom dan naar het Sinterklaas Beweegfeest. Je kunt tijdens dit evenement allerlei leuke activiteiten doen.

Kom op zondag 24 november van 10.30-12.00 uur of van 13.30-15.00 uur naar het Sinterklaas Beweegfeest in de DeetosSnelhal, Vorrinklaan 202 in Dordrecht.

Hier kun je over de daken klimmen, dansen in de pietendisco, schaatsen en nog veel meer leuke en sportieve dingen doen samen met een aantal Dordtse sportverenigingen. Daarnaast kun je ook lekker knutselen of je in de pietenkeuken je eigen gezonde sinterklaas en pietenhapjes maken! Of kom juist samen met de pieten spelen met allerlei leuk speelgoed. Neem gerust je broertje, zusje, opa en oma mee, iedereen is van harte welkom!

Ga naar  https://dordrecht.doemeemettoppie.nl/  voor meer informatie en schrijf je in vóór 22 november. De deelnemersbijdrage is €2,50 per kind ( mama’s / papa’s / oma’s / opa’s gratis).

 

 

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Negentien Dordtenaren koninklijk onderscheiden tijdens Lintjesregen

DORDRECHT – Vandaag hebben 19 Dordtenaren een Koninklijke Onderscheiding ontvangen tijdens de jaarlijkse Lintjesregen in Schouwburg Kunstmin. Burgemeester Nanning Mol reikte de onderscheidingen uit aan inwoners die zich jarenlang vrijwillig hebben ingezet voor de stad. ( Foto’s: Stolk Fotografie )

Actueel

Dierenzorgcentrum haalt verweesde geit op uit kapsalon

DORDRECHT – Een geit die vrijdagochtend alleen op stap was aan de Patersweg in Dordrecht, is door een oplettende voorbijganger in veiligheid gebracht en overgedragen aan het Dierenzorgcentrum Louterbloemen. ( Foto’s: Stolk Fotografie / Louterbloemen )

112-nieuws

Twee nepagenten aangehouden voor oplichting drietal slachtoffers

REGIO – Afgelopen januari zijn drie mensen in Oud-Beijerland, Numansdorp en Dordrecht slachtoffer geworden van oplichting door nepagenten. De slachtoffers werden benaderd door twee mannen die zich voordeden als politieagenten.