Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Speciale verwendag bij inloophuis Helianthus

DORDRECHT – Inloophuis Helianthus organiseert vrijdag 17 mei voor het vierde achtereenvolgende jaar een speciale verwendag voor (ex) kankerpatiënten en hun naasten. Een dag vol ontspanning en gezelligheid. Eerdere edities waren heel geslaagd. Aangeraden wordt om niet te lang te wachten met aanmelden.

Op de verwendag is iedereen die tot de doelgroep behoort, dames én heren, van harte welkom tussen 09.30 en 14.30 uur voor diverse massages, een gezichtsbehandeling, een handscrub en nagels lakken. Ook is er een kapper aanwezig, een styliste voor kleuradvies en is het mogelijk om mee te doen aan een fotoshoot. Er zijn lekkere hapjes en een heerlijke lunch. Alle professionals en medewerkers van het inloophuis zetten zich belangeloos in om iedereen een heerlijke dag te bezorgen.
Inloophuis Helianthus hoopt met de dag de drempel te verlagen die sommigen nog ervaren om bij Helianthus binnen te stappen. Op de verwendag wordt namelijk ook kennis gemaakt met de gastvrouwen en -heren, het inloophuis en het wekelijks grote aanbod van activiteiten. De dag wordt geheel gratis aangeboden. Opgeven kan tot en met 30 april. Bij voorkeur via inschrijven@inloophuishelianthus.nl of telefonisch tijdens de openingstijden, dinsdag tot en met donderdag van 10.30 tot 16.30 uur: tel. 078- 7370062.

Bij inschrijving maximaal drie verwenmomenten naar keuze aangeven. Er kan gekozen worden uit: kapper stylen/modelföhnen, voetreflex/massage, nek-, rug-, schoudermassage, Personal Stylist kleuradvies, Oriflame gezichtsbehandeling, Lifestyle & Beauty handenscrub en/of nagels lakken of handmassage. Bij grote belangstelling kan niet gegarandeerd worden dat alle verwenmomenten mogelijk zijn. Inloophuis Helianthus is te vinden aan de Singel 28 in Dordrecht. Alle informatie via www.inloophuishelianthus.nl.

Helianthus Flyer Verwendag 17 mei 2019

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Politiek Gezien:

De raad in het spagaat en het college in verlegenheid. Zo mag het chronologisch verloop rondom de niet ontbonden lichamen in de grafkelders van begraafplaats Essenhof gezien worden. Het onbevoegd openen van de doodskisten van de overledenen. Nabestaanden die niet werden geïnformeerd. Het experimenteren om het ontbindingsproces te versnellen. Medewerkers in gevaarlijke arbeidsomstandigheden laten werken, zonder ze  te voorzien van de juiste beschermende maatregelen. ( Foto: Stolk Fotografie )

Actueel

Recordeditie Santa Run Dordrecht haalt ruim €20.000 op

DORDRECHT  – De Santa Run Dordrecht heeft vrijdagavond een nieuw record gevestigd. Maar liefst 900 kerstmannen en -vrouwen verschenen aan de start op het Stadhuisplein, het hoogste aantal deelnemers in de twaalfjarige geschiedenis van het evenement. Vanwege de grote belangstelling moest de organisatie de inschrijving voortijdig sluiten. ( Foto’s: Stolk Fotografie )

Actueel

Dordtse Decemberdagen van start

DORDRECHT – De Dordtse Decemberdagen zijn afgelopen weekend officieel van start gegaan. De binnenstad is deze maand prachtig verlicht en kan zowel via het water als wandelend aanschouwd worden. De Dwaalspoor wandelroute levert in ieder geval genoeg mooie momenten op om op de foto te kunnen zetten. (Foto´s: Stolk Fotografie)