Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Speciale verwendag bij inloophuis Helianthus

DORDRECHT – Inloophuis Helianthus organiseert vrijdag 17 mei voor het vierde achtereenvolgende jaar een speciale verwendag voor (ex) kankerpatiënten en hun naasten. Een dag vol ontspanning en gezelligheid. Eerdere edities waren heel geslaagd. Aangeraden wordt om niet te lang te wachten met aanmelden.

Op de verwendag is iedereen die tot de doelgroep behoort, dames én heren, van harte welkom tussen 09.30 en 14.30 uur voor diverse massages, een gezichtsbehandeling, een handscrub en nagels lakken. Ook is er een kapper aanwezig, een styliste voor kleuradvies en is het mogelijk om mee te doen aan een fotoshoot. Er zijn lekkere hapjes en een heerlijke lunch. Alle professionals en medewerkers van het inloophuis zetten zich belangeloos in om iedereen een heerlijke dag te bezorgen.
Inloophuis Helianthus hoopt met de dag de drempel te verlagen die sommigen nog ervaren om bij Helianthus binnen te stappen. Op de verwendag wordt namelijk ook kennis gemaakt met de gastvrouwen en -heren, het inloophuis en het wekelijks grote aanbod van activiteiten. De dag wordt geheel gratis aangeboden. Opgeven kan tot en met 30 april. Bij voorkeur via inschrijven@inloophuishelianthus.nl of telefonisch tijdens de openingstijden, dinsdag tot en met donderdag van 10.30 tot 16.30 uur: tel. 078- 7370062.

Bij inschrijving maximaal drie verwenmomenten naar keuze aangeven. Er kan gekozen worden uit: kapper stylen/modelföhnen, voetreflex/massage, nek-, rug-, schoudermassage, Personal Stylist kleuradvies, Oriflame gezichtsbehandeling, Lifestyle & Beauty handenscrub en/of nagels lakken of handmassage. Bij grote belangstelling kan niet gegarandeerd worden dat alle verwenmomenten mogelijk zijn. Inloophuis Helianthus is te vinden aan de Singel 28 in Dordrecht. Alle informatie via www.inloophuishelianthus.nl.

Helianthus Flyer Verwendag 17 mei 2019

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Kleine geldautomaat voor De Staart

DORDRECHT – Bewoners van De Staart kunnen voorlopig weer geld pinnen in hun eigen wijk. Sinds begin februari hangt er in de hal van Woon- en Zorgcentrum De Merwelanden een kleine geldautomaat die alleen biljetten van 20 euro uitgeeft. Op 12 februari pinde wethouder Wim van der Kruijff voor het eerst geld uit de automaat.

Actueel

Nobel’s Brood overhandigt cheque aan Dordts Kindertheater Marjolijn

DORDRECHT – Afgelopen zondag overhandigde Nobel’s Brood een cheque van 2.000 euro aan Stichting Dordts Kindertheater Marjolijn. Het bedrag werd opgehaald tijdens het door Nobel’s Brood georganiseerde Pinksterontbijt in 2025. De cheque werd op ceremoniële wijze overhandigd door Willemijn Nobel, voorafgaand aan de voorstelling De Kluizelaar van Simone de Jong Company.

Actueel

Carnaval barst los!

DORDRECHT  Het carnavalsfeest van De Merwekrabbers is zaterdag 14 februari een feit. Een dag vol traditie, gezelligheid, muziek en natuurlijk volop carnavalsplezier voor jong en oud. Om 11.11 uur neemt stadprinses Merwilda de 3e met haar opper en hofhouding bij het stadhuis de sleutels van de stad in ontvangst, waarna Dordrecht traditiegetrouw wordt omgedoopt tot Ooi en Ramsgat. Dit feestelijke moment markeert de officiële start van het carnaval. Kom kijken, juich mee en beleef dit bijzondere begin van een onvergetelijke dag! ( Foto: Stolk Fotografie )