Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Stem jij ook?

Op 21 maart 2018 zijn er gemeenteraadsverkiezingen. Je kunt dan stemmen op leden van de gemeenteraad. Met ‘Stem jij ook?’ worden mensen met een lichte verstandelijke beperking voorbereid op verkiezingen. Ze leren wat democratie is en oefenen met stemmen. 

‘Stem jij ook?’ is erop gericht om mensen met een lichte verstandelijke beperking (LVB) en moeilijk lerenden in de aanloop van de gemeenteraadsverkiezingen op 21 maart 2018 politiekbewust te maken en hen te leren gebruik te maken van hun stemrecht.

Op de website wordt hen informatie over de verkiezingen, hulp bij het kiezen, filmpjes over het stemmen en toegang tot een online oefenmodule aangeboden. Daarnaast worden er workshops georganiseerd en speciale verkiezingskranten gemaakt.

Het ‘Stem jij ook?’ project is bedoeld om lokale organisaties en (zorg)instellingen te faciliteren bij het organiseren van voorlichting en workshops, waarbij mensen met een lichte verstandelijke beperking wegwijs gemaakt worden in het waarom en hoe van het stemmen.

Stem jij ook?

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Studiebijeenkomst over de vraag Is Jezus nog altijd met Israël verbonden?

DORDRECHT – Ds. Henk Poot spreekt namens Christenen voor Israël tijdens een studiebijeenkomst op woensdag 15 …

112-nieuws

Man gewond bij steekpartij in Dordrecht, politie onderzoekt incident

DORDRECHT – Een man iszaterdagmiddag gewond geraakt bij een steekincident in Dordrecht. Het geweld vond rond 15.00 uur plaats aan de Tweelingenstraat in Dordrecht. ( Foto: Stolk Fotografie) 

Actueel

Meespelen tijdens open repetitie Dordrechts Philharmonisch Orkest

DORDRECHT – Belangstelling om een keer mee te spelen met het Dordrechts Philharmonisch Orkest? Of gewoon …