Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Stem jij ook?

Op 21 maart 2018 zijn er gemeenteraadsverkiezingen. Je kunt dan stemmen op leden van de gemeenteraad. Met ‘Stem jij ook?’ worden mensen met een lichte verstandelijke beperking voorbereid op verkiezingen. Ze leren wat democratie is en oefenen met stemmen. 

‘Stem jij ook?’ is erop gericht om mensen met een lichte verstandelijke beperking (LVB) en moeilijk lerenden in de aanloop van de gemeenteraadsverkiezingen op 21 maart 2018 politiekbewust te maken en hen te leren gebruik te maken van hun stemrecht.

Op de website wordt hen informatie over de verkiezingen, hulp bij het kiezen, filmpjes over het stemmen en toegang tot een online oefenmodule aangeboden. Daarnaast worden er workshops georganiseerd en speciale verkiezingskranten gemaakt.

Het ‘Stem jij ook?’ project is bedoeld om lokale organisaties en (zorg)instellingen te faciliteren bij het organiseren van voorlichting en workshops, waarbij mensen met een lichte verstandelijke beperking wegwijs gemaakt worden in het waarom en hoe van het stemmen.

Stem jij ook?

Nieuws van dordtcentraal.

112-nieuws

43-jarige man uit Dordrecht aangehouden na vondst 500 kilo cocaïne in loods Harderwijk

HARDERWIJK – Donderdagochtend 29 januari heeft het arrestatieteam een inval gedaan in een loods aan de Van Leeuwenhoekstraat in Harderwijk. De actie volgde uit een Rotterdams drugsonderzoek dat leidde naar een grote partij cocaïne van maar liefst 500 kilo. ( Foto: Politie )

Actueel

Sterrenburg geeft gul om gezin van Amarise (10) mobiel te houden

Leerlingen van basisschool Het Kristal zamelden bij inwoners van Sterrenburg lege flessen in waarvan de opbrengst bedoeld is voor een rolstoelbus voor hun medeleerling Amarise (10).

Actueel

Patrick Nederkoorn laat het in Kunstmin ‘Uit de klauwen’ lopen

DORDRECHT – Cabaretier Patrick Nederkoorn neemt in zijn nieuwe voorstelling Uit de klauwen zijn eigen relatie met de natuur onder de loep. Over een bakfietsvader die vanuit Amsterdam naar de Veluwe verhuist en daar oog in oog komt te staan met een wolf. Vrijdag 6 februari te zien in Kunstmin. (Foto: Jaap Reedijjk)