Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Toppie reeks 1,5 tot 4 jaar Centrum

Toppie reeks 1,5 tot 4 jaar Centrum

Vanaf woensdagochtend 29 mei starten we met een nieuwe Toppie reeks. Doe samen met jouw kind mee met deze leuke (groot)ouder-kindactiviteiten. Ontdek de thema’s tijdens deze leuke activiteiten door samen met jouw kind mee te doen. Maak GRATIS vier woensdagen kennis met de verschillende Toppie thema’s:

Sport ->              Gooi, vang, spring, balanceer of dans mee.

Natuur ->           Ontdek wat je allemaal kunt doen met schatten die je in de natuur vindt.

Spel ->                Prikkel de zintuigen met leuke, uitdagende voorwerpen.

Cultuur ->           Doe mee met kunst & design, theater, muziek of dans. Zing, creëer, speel of maak muziek.

 

De lessen vinden plaats in twee groepen:

Groep 1,5 tot 2,5 jaar: 09:00 – 09:45 uur                 &       Groep 2,5 tot 4 jaar: 10:00 – 10:45 uur

 

Meedoen? Schrijf je in voor één van de groepen op de locatie Energiehuis of het Nationaal Onderwijsmuseum.

 

Doe mee met leuke Toppie activiteiten en ontdek niet alleen de vier Toppie thema’s, maar ontdek ook wat jouw kind interessant vindt. Na deze reeks is het ook mogelijk om 3 verdiepingslessen te volgen voor maar €5,-. Hierbij kies je één thema uit.

 

We sluiten deze reeks af met een GRATIS groot feest. Op woensdag 17 juli van 09:00 – 11:00 uur vindt het Toppie festival plaats bij Duurzaamheidscentrum Weizigt.

 

Inschrijven voor de kennismakingsreeks kan via een van de onderstaande links:

Groep 1,5 tot 2,5 jaar:

https://doemeemettoppie.nl/activiteit/toppie-introductielessen-15-tot-25-jaar-2/2019-05-29/

 

Groep 2,5 tot 4 jaar:

https://doemeemettoppie.nl/activiteit/toppie-introductielessen-25-tot-4-jaar-2/2019-05-29/

 

Doe jij samen met jouw kind mee met Toppie?

 

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

FilmClub De Witt: The Blue Trail.

DORDRECHT – FilmClub De Witt vertoont maandag 15 september om 19.30 uur de Braziliaanse film ‘The …

Actueel

Een soldaat die een gezicht krijgt

In de ochtend van vrijdag 10 mei 1940 begon de aanval van het Duitse leger. Onze oostgrens werd overschreden door manschappen, pantservoertuigen en tanks. De bruggen bij Moerdijk, Rotterdam en over  de oude Maas bij Dordrecht waren  voor de Duitsers van belang om ongeschonden in handen te krijgen. Deze bruggen waren noodzakelijk voor het zwaar rollend materieel. Om ongeveer 05.00 uur werden veertig gewapende parachutisten gedropt bij Zwijndrecht, ten noorden van de bruggen over de oude Maas. Omdat de verdediging tekort schoot, vielen de bruggen diezelfde ochtend in vijandelijke handen  

Actueel

schoonmaakactie Speelbos Krispijn

DORDRECHT – Natuurlijke speelplekken voor kinderen verdwijnen steeds meer naar de achtergrond. Oprukkend beton, strengere regels en vervuiling maken het voor kinderen moeilijker om vrij in de natuur te spelen. Stichting BosBrein wil dat veranderen en zet zich in voor behoud en toegankelijkheid van speelnatuur. “Het bos is een broedplaats voor creativiteit en vindingrijkheid,” benadrukt de organisatie.