Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

VERANDER JE LEVEN DOOR ZELFHYPNOSE

Verbeeldend therapeut Lia van den Berg organiseert op vrijdagmiddag 15 november van 13:30 uur tot 16:00 uur een introductie workshop hypnose. Deze workshop vindt plaats in Azil Centrum voor Levenskunst aan de Mauritsweg 257 c (voormalig Thureborgh). De kosten voor de workshop zijn € 39,00 p.p. Na de workshop ontvangen de deelnemers een voucher t.w.v. € 25,00 voor een hypnose sessie in de praktijk en een audiofile van de zelfhypnose. Aanmelden kan via mail lia@on-beperktleven.nl of per telefoon 06-25025032. Er is plaats voor maximaal 6 personen.

Tijdens deze workshop kun je al je vragen stellen én leer je hoe je jezelf onder hypnose kunt brengen! De hypnose die je leert is ongelofelijk ontspannend, maar je kunt jezelf ook positieve suggesties meegeven.

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Burgemeester Nanning Mol ontvangt eerste exemplaar van tiende Rick Benson-boek

DORDRECHT – Burgemeester Nanning Mol neemt het eerste exemplaar in ontvangst van De onbekende vrouw in de Belgracht, het nieuwste deel in de populaire Dordtse detectiveserie rond rechercheur Rick Benson. De overhandiging vindt plaats op donderdag 13 november om 10.00 uur bij boekhandel Vos & van der Leer aan de Visstraat 25 in Dordrecht. ( Foto: Stolk Fotografie )

Actueel

Werkzaamheden van stationsgebied naar Korte Parallelweg dinsdag van start

DORDRECHT – Op dinsdag 11 november starten de werkzaamheden op de Korte Parallelweg aan de andere zijde dan waar nu werkzaamheden plaatsvinden. Dat betekent dat vanaf het stationsgebied tot aan Maasplaza de weg dicht zal zijn. (Foto’s: Stolk Fotografie)

112-nieuws

VIDEO: Activisten dringen hoofdgebouw Fokker binnen en protesteren op het dak

De activistengroep Fok Fokker is donderdagochtend binnengedrongen in het hoofdgebouw van Fokker. Zo’n zestig personen bevinden zich in het gebouw, een handjevol heeft zich gepositioneerd op het dak. Er is grootschalig uitgerukt door de politie