Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Vies worden mag op ModderDag bij Prokino Kinderopvang

Op vrijdag 28 juni was het weer zover: de nationale ModderDag! Tienduizenden kinderen in heel Nederland speelden deze dag met zand en water. Ook op de kinderdagverblijven en BSO’s van Prokino Kinderopvang in Dordrecht zijn deze dag allerlei modderactiviteiten georganiseerd. Tijdens ModderDag ontdekken kinderen weer wat modder is, hoe je ermee kunt spelen en hoe leuk de natuur is.

Vies worden mag Op de kinderopvanglocaties De Singel, BSO Noordhove en het Montessori Kindcentrum hebben de kinderen heerlijk kunnen aanmodderen. Zo waren er modderbadjes en konden de kinderen aan de slag met het maken van heuse modderkunst. Het leukste hiervan vonden de kinderen dat het niet erg was om lekker vies te worden.

Modderdag en IVN De ModderDag wordt jaarlijks georganiseerd door het IVN, het Instituut voor natuureducatie en duurzaamheid. Middels deze dag wordt de betrokkenheid bij en de verbondenheid met de natuur versterkt. Ook wordt de natuurbeleving en het buitenspelen gestimuleerd. Meer informatie over de ModderDag is te vinden op www.modderdag.nl.

 

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Gemeente Dordrecht wil meer grip op leegstand en misstanden op woningmarkt

DORDRECHT – De gemeente Dordrecht wil strenger optreden tegen misstanden in de particuliere verhuurmarkt en langdurige leegstand van woningen. Het college stelt de gemeenteraad twee belangrijke maatregelen voor: een verplichte verhuurvergunning en een leegstandverordening. Hiermee moet de positie van huurders worden versterkt en moet schaarse woonruimte beter worden benut. ( Archieffoto: Stolk Fotografie )

112-nieuws

Politie deelt camerabeelden overval slijterij Stadspolders

De politie heeft beelden gedeeld van de overval op Slijterij Frans van den Hoogen Wijnkopers op het Van Eesterenplein in de Dordtse wijk Stadspolders. Begin november werd een medewerker met een vuurwapen bedreigd. De politie deelt nu beelden, omdat de overvaller nog altijd niet gevonden is.

Actueel

VIDEO: Sinterklaas viert traditionele verjaardag op verschillende scholen

DORDRECHT – Bij de Johan Frisoschool, OBS De Bever en de Beatrixschool is Sinterklaas op zijn traditiegetrouwe verjaardag weer feestelijk ontvangen. Alle kinderen van de scholen waren aanwezig op overvolle schoolpleinen. (Foto’s: Stolk Fotografie)