Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Vies worden mag op ModderDag bij Prokino Kinderopvang

Op vrijdag 28 juni was het weer zover: de nationale ModderDag! Tienduizenden kinderen in heel Nederland speelden deze dag met zand en water. Ook op de kinderdagverblijven en BSO’s van Prokino Kinderopvang in Dordrecht zijn deze dag allerlei modderactiviteiten georganiseerd. Tijdens ModderDag ontdekken kinderen weer wat modder is, hoe je ermee kunt spelen en hoe leuk de natuur is.

Vies worden mag Op de kinderopvanglocaties De Singel, BSO Noordhove en het Montessori Kindcentrum hebben de kinderen heerlijk kunnen aanmodderen. Zo waren er modderbadjes en konden de kinderen aan de slag met het maken van heuse modderkunst. Het leukste hiervan vonden de kinderen dat het niet erg was om lekker vies te worden.

Modderdag en IVN De ModderDag wordt jaarlijks georganiseerd door het IVN, het Instituut voor natuureducatie en duurzaamheid. Middels deze dag wordt de betrokkenheid bij en de verbondenheid met de natuur versterkt. Ook wordt de natuurbeleving en het buitenspelen gestimuleerd. Meer informatie over de ModderDag is te vinden op www.modderdag.nl.

 

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Nieuwe eigenaar stelt Biesboschhal tien keer per jaar gratis beschikbaar aan de wijk

DORDRECHT – De gemeente Dordrecht heeft de verkoop van de Biesboschhal gegund aan Timo Kruft Beheer. Met deze gunning zet de Biesboschhal een volgende stap naar een nieuwe toekomst: met behoud van het monument, een duurzame invulling en een publiek toegankelijke plek die past bij de Stadswerven. Uit in totaal acht inschrijvingen kwam Timo Kruft als winnaar uit de bus. (Afbeelding: artist impression Biesboschhal )

Actueel

Jongerendebat in aanloop naar gemeenteraadsverkiezingen

DORDRECHT – De opkomst voor de gemeenteraadsverkiezingen was vier jaar geleden historisch laag. Vooral jongeren gingen niet stemmen. Ze voelen zich vaak niet begrepen door politici en weten niet goed waar de gemeenteraad over beslist. (Foto: Via Cultura)

112-nieuws

Ook voet vermiste Marijke gevonden, nieuwe zoekactie

DORDRECHT – Niet alleen van de vermiste Yoran uit Sleeuwijk, ook van de vermiste Marijke uit Oud-Beijerland is kort geleden een voet in een schoen in het water gevonden. Dat tweede feit maakte de politie vandaag bekend. ( Foto’s: Stolk Fotografie )