Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Vies worden mag op ModderDag bij Prokino Kinderopvang

Op vrijdag 28 juni was het weer zover: de nationale ModderDag! Tienduizenden kinderen in heel Nederland speelden deze dag met zand en water. Ook op de kinderdagverblijven en BSO’s van Prokino Kinderopvang in Dordrecht zijn deze dag allerlei modderactiviteiten georganiseerd. Tijdens ModderDag ontdekken kinderen weer wat modder is, hoe je ermee kunt spelen en hoe leuk de natuur is.

Vies worden mag Op de kinderopvanglocaties De Singel, BSO Noordhove en het Montessori Kindcentrum hebben de kinderen heerlijk kunnen aanmodderen. Zo waren er modderbadjes en konden de kinderen aan de slag met het maken van heuse modderkunst. Het leukste hiervan vonden de kinderen dat het niet erg was om lekker vies te worden.

Modderdag en IVN De ModderDag wordt jaarlijks georganiseerd door het IVN, het Instituut voor natuureducatie en duurzaamheid. Middels deze dag wordt de betrokkenheid bij en de verbondenheid met de natuur versterkt. Ook wordt de natuurbeleving en het buitenspelen gestimuleerd. Meer informatie over de ModderDag is te vinden op www.modderdag.nl.

 

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Merwedebrug N3 in storing, hinder voor lokaal verkeer

De Merwedebrug in de N3 tussen Dordrecht en Papendrecht kreeg vrijdagochtend rond 10.30 uur te kampen met een storing in de bediening.

Actueel

Filmmuziek en populaire nummers tijdens Vriesepleinconcert muziekvereniging Kunst Na Arbeid

DORDRECHT – Muziekvereniging Kunst Na Arbeid (KNA) geeft zaterdag 18 april om 13.00 uur haar traditionele …

Actueel

Dordt Pakt Uit: op wereldreis in de Dordtse binnenstad

DORDRECHT – Ondernemers van de binnenstad zorgen zaterdag 18 april voor een verrassend spektakel tijdens het …