Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

VOORJAARS KLEDINGBEURS UVV

In het zalencentrum van de Pauluskerk, Alb. Agnesstraat 2, wordt weer de Voorjaars Kledingbeurs van de Unie van Vrijwilligers gehouden op 15 en 18 t/m 22 maart.

Het inleveren (max. 15 stuks) van voorjaars- en zomerkleding voor dames en kinderen (vanaf maat 86) is alleen op vrijdag 15 maart van 9.00 tot 16.00 uur. Vanaf  8.00 uur worden nummertjes uitgedeeld. Iets met een beschadiging of vlekje wordt niet ingenomen.

Wij verkopen een groot assortiment van rokken, broeken, jacks,enz. Wanneer u voor een klein bedrag een nieuwe zomergarderobe wilt aanschaffen dan bent u bij ons van harte welkom. Niet verkochte kleding kan desgewenst worden teruggegeven. Kleding die overblijft gaat naar goede doelen, zoals de Kledingbank. Van de opbrengst van de beurs gaat een deel naar “Boksen voor Sara”. Voor verdere informatie kunt u bellen naar 078-6172802.

Openingstijden:

Maandag   18 mrt 9.30-17.00 uur en 19.00-21.00 uur.

Dinsdag     19 mrt 9.30-17.00 uur.

Woensdag 20 mrt 9.30-17.00 uur algehele uitverkoop.

Vrijdag       22 mrt 9.30-11.30 uur afrekenen

 

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Excursies in Nationaal Park De Biesbosch

DORDRECHT – Staatsbosbeheer start opnieuw met een uitgebreid excursieprogramma in Nationaal Park De Biesbosch. Na een …

Actueel

DevelsteinCollege haalt duizenden euro’s op voor kwetsbare kinderen met sfeervolle kerstmarkt

ZWIJNDRECHT – Het DevelsteinCollege heeft zich ook dit schooljaar met succes ingezet voor het goede doel. Met een sfeervolle kerstmarkt op school werd maar liefst € 3.000,- opgehaald voor Stichting Jarige Jop. Vorig schooljaar ging de opbrengst van € 1.500,- naar Stichting Het Vergeten Kind. ( Foto: Develsteincollege )

Actueel

Marinierskapel feliciteert Dordtse Phil op 7 februari

De Marinierskapel der Koninklijke Marine komt op zaterdag 7 februari naar Dordrecht. Onder het motto ‘Honderdmaal …