Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

VOORJAARS KLEDINGBEURS UVV

In het zalencentrum van de Pauluskerk, Alb. Agnesstraat 2, wordt weer de Voorjaars Kledingbeurs van de Unie van Vrijwilligers gehouden op 15 en 18 t/m 22 maart.

Het inleveren (max. 15 stuks) van voorjaars- en zomerkleding voor dames en kinderen (vanaf maat 86) is alleen op vrijdag 15 maart van 9.00 tot 16.00 uur. Vanaf  8.00 uur worden nummertjes uitgedeeld. Iets met een beschadiging of vlekje wordt niet ingenomen.

Wij verkopen een groot assortiment van rokken, broeken, jacks,enz. Wanneer u voor een klein bedrag een nieuwe zomergarderobe wilt aanschaffen dan bent u bij ons van harte welkom. Niet verkochte kleding kan desgewenst worden teruggegeven. Kleding die overblijft gaat naar goede doelen, zoals de Kledingbank. Van de opbrengst van de beurs gaat een deel naar “Boksen voor Sara”. Voor verdere informatie kunt u bellen naar 078-6172802.

Openingstijden:

Maandag   18 mrt 9.30-17.00 uur en 19.00-21.00 uur.

Dinsdag     19 mrt 9.30-17.00 uur.

Woensdag 20 mrt 9.30-17.00 uur algehele uitverkoop.

Vrijdag       22 mrt 9.30-11.30 uur afrekenen

 

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

FilmClub De Witt: The Blue Trail.

DORDRECHT – FilmClub De Witt vertoont maandag 15 september om 19.30 uur de Braziliaanse film ‘The …

Actueel

Een soldaat die een gezicht krijgt

In de ochtend van vrijdag 10 mei 1940 begon de aanval van het Duitse leger. Onze oostgrens werd overschreden door manschappen, pantservoertuigen en tanks. De bruggen bij Moerdijk, Rotterdam en over  de oude Maas bij Dordrecht waren  voor de Duitsers van belang om ongeschonden in handen te krijgen. Deze bruggen waren noodzakelijk voor het zwaar rollend materieel. Om ongeveer 05.00 uur werden veertig gewapende parachutisten gedropt bij Zwijndrecht, ten noorden van de bruggen over de oude Maas. Omdat de verdediging tekort schoot, vielen de bruggen diezelfde ochtend in vijandelijke handen  

Actueel

schoonmaakactie Speelbos Krispijn

DORDRECHT – Natuurlijke speelplekken voor kinderen verdwijnen steeds meer naar de achtergrond. Oprukkend beton, strengere regels en vervuiling maken het voor kinderen moeilijker om vrij in de natuur te spelen. Stichting BosBrein wil dat veranderen en zet zich in voor behoud en toegankelijkheid van speelnatuur. “Het bos is een broedplaats voor creativiteit en vindingrijkheid,” benadrukt de organisatie.