Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

VOORJAARS KLEDINGBEURS UVV

In het zalencentrum van de Pauluskerk, Alb. Agnesstraat 2, wordt weer de Voorjaars Kledingbeurs van de Unie van Vrijwilligers gehouden op 15 en 18 t/m 22 maart.

Het inleveren (max. 15 stuks) van voorjaars- en zomerkleding voor dames en kinderen (vanaf maat 86) is alleen op vrijdag 15 maart van 9.00 tot 16.00 uur. Vanaf  8.00 uur worden nummertjes uitgedeeld. Iets met een beschadiging of vlekje wordt niet ingenomen.

Wij verkopen een groot assortiment van rokken, broeken, jacks,enz. Wanneer u voor een klein bedrag een nieuwe zomergarderobe wilt aanschaffen dan bent u bij ons van harte welkom. Niet verkochte kleding kan desgewenst worden teruggegeven. Kleding die overblijft gaat naar goede doelen, zoals de Kledingbank. Van de opbrengst van de beurs gaat een deel naar “Boksen voor Sara”. Voor verdere informatie kunt u bellen naar 078-6172802.

Openingstijden:

Maandag   18 mrt 9.30-17.00 uur en 19.00-21.00 uur.

Dinsdag     19 mrt 9.30-17.00 uur.

Woensdag 20 mrt 9.30-17.00 uur algehele uitverkoop.

Vrijdag       22 mrt 9.30-11.30 uur afrekenen

 

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Politiek gezien:

Van de gemeenten met meer dan honderdduizend inwoners behoort Dordrecht tot de financieel gezondste. Dit heeft het accountantsbureau BDO bekend gemaakt. Een compliment voor het gemeentebestuur dat, zo lees je, een evenwichtig begrotingsbeleid voert. Natuurlijk een beetje geholpen door de verkoop van de ENECO-aandelen. Niet iedere gemeente kon dit. Een opmerking in de marge is de constatering Dordrecht geen geld heeft gereserveerd voor het onderhoud van haar vastgoed. ( Foto: Stolk Fotografie )

Actueel

Vernieuwde Dirk van den Broek aan de Brouwersdijk feestelijk heropend

DORDRECHT –  De volledig vernieuwde Dirk van den Broek-vestiging aan de Brouwersdijk is vandaag heropend. deuren. …

Actueel

Het wordt afzien op wegen in de Drechtsteden door afsluiting bruggen

Als voorproefje op de negen maanden durende afsluiting van de Papendrechtsebrug (van juli tot april), gaat volgende week vrijdag 13 februari de brug over de Noord tussen Hendrik-Ido-Ambacht en Alblasserdam op slot, voor zestien aaneengesloten dagen.