Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Vrijwilligers- Het goede doen in december

December is een feel good maand. Wil je ook het goede doen?

Home-Start waardeert het buitengewoon als je vrijwilliger wordt. Heb je ervaring met opvoeden? Omdat je zelf ouder, inmiddels grootouder bent of bijvoorbeeld les geeft aan kinderen. Wil je je ervaring delen met andere ouders? Heel graag! Ouders zijn blij met jouw luisterend oor, steuntje in de rug en tips over opvoeden. Op naar een sfeervolle decembermaand.

Home-Start Dordrecht is op zoek naar nieuwe vrijwilligers. Meld je snel, dan kun je in januari al meedoen aan een training voor nieuwe vrijwilligers. Voor een informatief gesprek kun je contact opnemen met Geja Platerink, tel.06-20499942  of g.platerink@humanitas.nl

Opvoeden? Je staat er niet alleen voor!

Nieuws van dordtcentraal.

112-nieuws

Fietsster gewond bij aanrijding op Karel Doormanweg

DORDRECHT – Vanmiddag is een fietsster gewond geraakt bij een verkeersongeval op de Karel Doormanweg. Rond …

Actueel

Iconische Spitfire High Lady krijgt nieuw leven

DORDRECHT – Studenten van het ROC Da Vinci College, specialisten van GKN Fokker en vakmensen van …

Actueel

Start bouw eerste 42 eengezinswoningen Maasterras-West

ZWIJNDRECHT – In Zwijndrecht verrijst de komende jaren Maasterras-West: een nieuwe woonwijk die inzet op verbinding, betaalbaarheid en een groene leefomgeving. De wijk wordt ontwikkeld als onderdeel van Diztrikt, de grootschalige gebiedsontwikkeling waarmee de gemeente werkt aan sterke buurten, meer diversiteit in het woningaanbod en betere kansen voor inwoners. ( Foto’s: Vorm )