Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Vrijwilligers- Het goede doen in december

December is een feel good maand. Wil je ook het goede doen?

Home-Start waardeert het buitengewoon als je vrijwilliger wordt. Heb je ervaring met opvoeden? Omdat je zelf ouder, inmiddels grootouder bent of bijvoorbeeld les geeft aan kinderen. Wil je je ervaring delen met andere ouders? Heel graag! Ouders zijn blij met jouw luisterend oor, steuntje in de rug en tips over opvoeden. Op naar een sfeervolle decembermaand.

Home-Start Dordrecht is op zoek naar nieuwe vrijwilligers. Meld je snel, dan kun je in januari al meedoen aan een training voor nieuwe vrijwilligers. Voor een informatief gesprek kun je contact opnemen met Geja Platerink, tel.06-20499942  of g.platerink@humanitas.nl

Opvoeden? Je staat er niet alleen voor!

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Sponsorloop Yuverta Dordrecht levert € 3.839,10 op voor de Roparun

DORDRECHT – De sponsorloop van Yuverta Dordrecht heeft € 3.839,10 opgebracht voor de Roparun. Een resultaat waar zowel de school als Team De Jongh Samen Vooruit trots op is.

Actueel

Rechtbank wijst eisen in PFAS-zaak tegen Staat af

REGIO – De Rechtbank Den Haag heeft de eisen afgewezen in de PFAS-rechtszaak die de Natuur en Milieufederaties en partners, waaronder Gezond Water, hadden aangespannen tegen de Nederlandse Staat. Volgens de rechtbank kan de Staat juridisch niet worden verplicht om strengere maatregelen te nemen tegen PFAS-vervuiling. ( Foto: Stolk Fotografie )

Actueel

Anneloes van ’t Licht maakt de impact van misbruik bespreekbaar

DORDRECHT – Als kind werd Anneloes van ‘t Licht jarenlang misbruikt door haar vader en broer. Toen zij op zestienjarige leeftijd naar buiten kwam met haar verhaal, werd ze niet gezien, niet gehoord en bovenal niet geloofd. Niet alleen het misbruik zelf, maar ook het wegkijken en zwijgen van haar omgeving liet diepe sporen na.