Voor en door buurtbewoners.

Buurtnieuws

Vrijwilligers- Het goede doen in december

December is een feel good maand. Wil je ook het goede doen?

Home-Start waardeert het buitengewoon als je vrijwilliger wordt. Heb je ervaring met opvoeden? Omdat je zelf ouder, inmiddels grootouder bent of bijvoorbeeld les geeft aan kinderen. Wil je je ervaring delen met andere ouders? Heel graag! Ouders zijn blij met jouw luisterend oor, steuntje in de rug en tips over opvoeden. Op naar een sfeervolle decembermaand.

Home-Start Dordrecht is op zoek naar nieuwe vrijwilligers. Meld je snel, dan kun je in januari al meedoen aan een training voor nieuwe vrijwilligers. Voor een informatief gesprek kun je contact opnemen met Geja Platerink, tel.06-20499942  of g.platerink@humanitas.nl

Opvoeden? Je staat er niet alleen voor!

Nieuws van dordtcentraal.

Actueel

Nieuwjaarsfeest gemeente Zwijndrecht op 5 januari 2026

ZWIJNDRECHT – De gemeente Zwijndrecht nodigt inwoners uit voor het nieuwjaarsfeest op maandag 5 januari 2026 in de hal van het gemeentehuis Zwijndrecht. ( Foto: Stolk Fotografie )

112-nieuws

Brandweer uitgerukt voor autobrand in Dordrecht

In de nacht van maandag 29 op dinsdag 30 december is de brandweer uitgerukt voor een autobrand aan de Van Spilbergenstraat in Dordrecht. Rond kwart voor twee kwam de melding binnen bij de meldkamer. Bij aankomst stond de geparkeerde auto al in lichterlaaie.

Actueel

Jumbo-voetbalplaatjesactie bij VV Papendrecht succesvol afgerond

PAPENDRECHT – De Jumbo-voetbalplaatjesactie bij VV Papendrecht is na acht weken succesvol ten einde gekomen. In die periode konden klanten bij de twee Papendrechtse Jumbo-supermarkten bij elke besteding van 15 euro een set voetbalplaatjes ontvangen. De stickers waren te verzamelen in een speciaal uitgebracht verzamelalbum, dat al snel uitgroeide tot een geliefd item onder leden en supporters van de club.